Belfort

TÝDEN.CZ

22. 1. 2019
Rubrika: O psaní

Místo věcné diskuze "antisemitská lež"

Autor: David Vorovka

04.10.2010 09:35

Citace z vlastního blogu "O břími psaní a lehkosti kritiky":

"NEJSEM NÁCEK: nenávidím tento póvl tvořený zamindrákovanými slabochy se siláckými hesly. Naopak jsem pro jejich perzekuci vždy, když se pokusí jakkoliv veřejně vystoupit. Tato ideologie spodiny nepatří do lidské společnosti a mám za to, že soudy by místo formálního lpění na paragrafech měli zohledňovat především společenskou nebezpečnost a nemilosrdně postihovat jak jednotlivce, tak i zakazovat jejich politické orgány. Čili to, že se snažím dívat na problém Blízkého východu komplexně a nezakrývat, že vznik Izraele vytvořil chtě nechtě cizorodý prvek v oblasti, který spíše přilévá olej do ohně, než cokoliv jiného, ze mě ještě nedělá nácka. Naopak, kdo to takto chce vidět, kdo se snaží tyto postoje takto škatulkovat, ten trpí ideologismem. Kdo vyznává jediné stanovisko o hodných nebohých Izraelcích a zákeřných krvelačných Arabech, ten je ideolog, ne-li demagog. Dobro i zlo kvete na každé zdánlivě se negující straně. Důležité je hledat souvislosti- teprve až nalezení příčin a následků dá jedné holé události nebo činu význam."

V poslední době jsem se stal objektem štvavé kampaně, která mě obviňuje z antisemitismu. Není to pravda. Židy mám rád stejně jako jakoukoliv jinou národnost. Na rozdíl od těch, co nenávidí muslimy, Cikány nebo Vietnamce. Dopustil jsem se někde výroků, které by mě z nenávisti mohly usvědčovat? Posuďte sami:

1. uveřejnil jsem veřejně dostupné výroky samotných Židů o světovládě, včetně uvedení původu výroků

2. uveřejnil jsem židovský soubor Halacha - pravidla chování a jejich nahlížení na nežidy

3. uveřejnil jsem citaci z webu o rabínovi, který odmítal Izrael jako zlo, o Chazárii- židovském středověkém útvaru v dnešním Rusku, a některé výroky Luthera, Washingtona a Franklina o Židech- opět veřejně přístupné citace. Jak můj blog, tak i webové stránky byly vzápětí smazány.

Stojí za zamyšlení nejen to, že se nic neděje, když kdokoliv vykřikuje jaké bestie jsou muslimové, jak údajně vraždí a že chtějí jenom ničit západní civilizaci. A to jde o názory pisatelů a nikoliv jen citace muslimských výroků! Co se děje? Nic. Zde se rasismem neharaší. Stojí za zamyšlení i to, co by se stalo, kdyby někdo ocitoval slova Iráčanů nebo Afghánců o zvěrstvech Američanů, jak je střílejí z vrtůlníku apod. Kdyby někdo napsal, že Američané jsou fašisti, stalo by se něco? Dokonce ani v tomto případě nic, kromě povyku "křižáků". Pokud někdo uveřejní ovšem cokoliv, co nevelebí Izrael (a to se jedná jen o výroky nebo výtvory Židů), pak se dějou věci.

Je tohle demokracie? Já proti normálním Židům nic nemám, je mezi nimi spousta lidí, kteří chtějí prostě běžně žít jako většina lidí. Ale mám odlišný názor na některé věci kolem. A tento názor automaticky padá do připravené sítě "antisemitismu". Dobře vymyšlené!

Čili místo argumentů, kde by byly teze vyvráceny, místo polemiky a věcné diskuze, hysterie a volání po zákazu publikovat na tomto blogu. Neprovolávám nenávistné výroky vůči Židům, neb o nich tak ani nesmýšlím, pouze předkládám odlišné historické informace, které jsou naopak mazány a odstraňovány. Naoplátku bych čekal rovněž faktickou diskuzi, pokud se mnou někdo nesouhlasí.

Každý by se měl zamyslet, v čem žijeme. Ještě nedávno jsme nesměli kritizovat KSČ. Ale ukazuje se, že i "demokracie" má svou potrefenou husu...Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  4.85


David Vorovka

o politice, mezinárodní situaci, vojenství...
civ. foto.jpg
Oblíbenost autora: 6.78

O autorovi

Dlouhodobě se zabývám otázkami mezinárodní i české bezpečnosti, politickou situací ve světě a dalšími fenomény z historie a současnosti. http://www.facebook.com/david.vorovka

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031